info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Furçë dhe krehër

Çmimi:700.00 L

Set me furcë dhe krehër për bebe

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 furçë, 1 krehër

Mosha

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Set që përmban furçë dhe krehër për skalpin dhe flokët e bebeve tuaja.
Furça është e përbërë nga fije 100% natyrale dhe është tepër delikate me skalpin.
Krehëri është me dhembëza rrumbullake, me qëllim që të jetë sa më i përshtatshëm për skalpin e bebeve.
Përdoren në përditshmëri, madje dhe kur bebit tuaj nuk i kanë dalë akoma flokët, ju mund të përdorni furçën për t’i bërë një masazh në skalp.

I disponueshëm në 3 ngjyra:
-rozë;
-blu;
-jeshile.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping