info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Furçë biberoni pa sfungjer

Çmimi:600.00 L

Furçë biberoni pa sfungjer për larjen e shisheve të biberonave
Paketim x 1 copë

SKU: NUK039
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Suitable For

,

Përshkrimi

Furça 2 në 1 NUK u dizenjua specifikisht për pastrimin e shisheve dhe kokave të biberonave.
Në sajë të fijeve të forta dhe të qëndrueshme, furça pastron plotësisht shishet dhe kokat e biberonave.
Vrima e ajrosjes në bishtin e furçës, mundëson që furça të thahet plotësisht dhe të varet me lehtësi.
Zgjedhja e duhur për një pastrim të lehtë dhe të plotë.