info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK First Choice Bottle 0-6 m

Çmimi:850.00 L

Shishe biberoni plastike, me kokë gome (latex) për fëmijë nga 0-6 mujash
300 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

300 ml

Material

,

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Për shumë vite NUK është munduar të dizenjojë një model për shishet e biberonit që të jetë sa më i ngjashëm me kokat e gjoksit dhe t’u ofrojë bebeve gjatë pirjes, të njëjtën ndjesi që do merrnin dhe nëse do ushqeheshin me qumësht gjiri.
Koka e biberonit është prej gome (latex). Ka formë të ngjashme me formën e gjoksit. Ka rrjedhje mesatare.
Koka e biberonit është e pajisur me një sistem Anti-Coli Air System që ka për qëllim të pakësojë presionin e krijuar në brendësi të shishes, duke mundësuar një rrjedhje konstante të qumështit, me qëllim që të pakësohen kolikat e bebit sa më shumë të jetë e mundur.

Shishja e biberonit:
-ka grykë të gjerë, çka mundëson mbushjen e lehtë të saj dhe një pastrim akoma më të lehtë;
-nuk ka aromë, nuk ka substanca të dëmshme dhe nuk përmban BPA;
-ka baze të gjerë çka e bën më të qëndrueshme;
-mbahet me lehtësi.

E disponueshme në ngjyrë rozë.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso