info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Detergjent larës për biberonat

Çmimi:500.00 L

Detergjent për larjen e biberonave
500 ml

Stock: Ka stok

SKU: NUK154
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

500 ml

Suitable For

,

Përshkrimi

Detergjenti larës NUK është zgjidhja e duhur për larjen e shisheve dhe kokave të biberonave.
Largon plotësisht mikroorganizmat dhe papastërtitë e tjera, duke parandaluar kështu shfaqjen e infeksioneve në zonën e gojës.
Ka përbërës natyralë.
Është i sigurt.

Pa parfum.
Pa ngjyrues.
Ka pH neutral ndaj lëkurës.

Përbërësit

AQUA, COCO GLUCOSIDE, SODIUM LAURETH SULFATE, FORMIC ACID, POTASSIUM SORBATE, CALCIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, SUBTILISIN, MANNANASE, PECTINASE