info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Biberon i gënjeshtërt Toy Story

Çmimi:800.00 L

Biberon i gënjeshtërt Toy Story për fëmijë nga 18 deri në 36 muaj
Paketim x 2 copë

Stock: Ka stok

SKU: NUK212
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

2 copë

Material

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Bashkohuni me ne në një udhëtim plot aventura, midis botës fantastike të personazheve shumë të dashur të Disney, Toy Story.
Këta biberonë të gënjeshtërt do bëhen shokët më të ngushtë të fëmijëve tuaj.

Karakteristikat:
• Formë ortodontike NUK me mbrojtëse gome dhe një unazë praktike.
• Kokë ushqyese silikoni e hollë dhe e ngushtë, e cila zvogëlon presionin mbi nofullat dhe dhëmbët; pjesë e poshtme e butë, që lejon më shumë hapësirë për lëvizjen e gjuhës dhe një thithje natyrale.

I përshtatshëm për fëmijë 18 deri në 36 muajsh.
Pa BPA.