info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Probiotic-10™ 25 Billion

Çmimi:6,300.00 L 5,670.00 L -10%

Suplement me probiotikë për rregullimin e florës gastro-intestinale
Paketim x 100 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Suplement që ofron një
larmishmëri bakteresh të gjalla, rezistente ndaj aciditetit të stomakut dhe të afta të krijojnë koloni në traktin gastro-intestinal.
Probiotikët janë të rëndësishëm për një tretje normale.
Ata ruajnë integritetin e murit intestinal, mbështetin lëvizshmërinë e traktit gastro-intestinal dhe marrin pjesë në proçesin e detoksifikimit.
Identiteti i probiotikëve vërtetohet mes teknologjisë DNA-fingerprinting.
Pa OMGJ.
Pa gluten.
Pa arra.
Pa sojë.
Pa vezë.
Pa produkte të bulmetit.
Keto friendly.
I përshtatur me dietën Halal dhe Kosher.
I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.
I çertifikuar nga UL.
I prodhuar sipas GMP-së.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji apo keni një problem shëndetësor të caktuar këshillohuni me mjekun tuaj para përdorimit të këtij produkti.
Suplementet nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Rekomandohet të merren 1 deri në 2 kapsula në ditë me stomak bosh ose midis vakteve ushqimore.
Pas hapjes produkti ruhet te dera e frigoriferit.

Përbërësit

Serving Size: 1 Veg Capsule
Servings Per Container: 30
Amount per Serving % Daily Value
** Daily Value not established.
Blend of 10 Strains of Probiotic Bacteria (25 Billion CFU):
Lactobacillus acidophilus (La-14),
Bifidobacterium lactis (Bl-04),
Lactobacillus plantarum (Lp-115),
Lactobacillus casei (Lc-11),
Lactobacillus rhamnosus (Lr-32),
Lactobacillus paracasei (Lpc-37),
Bifidobacterium breve (Bb-03),
Streptococcus thermophilus (St-21),
Lactobacillus salivarius (Ls-33),
Bifidobacterium longum (BI-05) 130 mg **
Other Ingredients: Microcrystalline Cellulose, Hypromellose (cellulose capsule), FOS (Fructooligosaccharides), Ascorbyl Palmitate and Silicon Dioxide.