info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Melatonin 3mg

Çmimi:760.20 L 684.18 L -10%

Suplement me melatoninë që rregullon ciklin e gjumit
Paketim x 60 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Melatonina është një hormon
që prodhohet në gjëndrën pineale dhe gjendet në sasi të mëdha në traktin gastro-intestinal.
Ka veti të larta antioksiduese.
Merr pjesë në shumë proçese që ndodhin në organizëm ku përmendim:
-rregullon ciklin gjumë – zgjim;
-ndihmon në funksionimin e sistemit imunitar;
-ndihmon në mirëmbajtjen e sistemit gastro-intestinal.
Pa gluten.
Pa OMGJ.
Pa sojë.
Pa arra.
Pa misër.
Pa produkte të bulmetit.
Pa vezë.
I përshtatur me dietën Halal dhe Kosher.
I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.
I çertifikuar nga UL.
Prodhimi kryhet sipas GMP.
Nuk rekomandohet të përdoret gjatë shtatzënisë ose ushqyerjes me gji.
Nuk përdoret së bashku me pije alkoolike, kur jeni duke ngarë makinën apo jeni duke punuar.
Këshillohuni me mjekun tuaj para përdorimit të këtij produkti nëse vuani nga depresioni, epilepsia ose tensioni i lartë.
Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë pas hapjes.

Përdorimi

Rekomandohet të pihet një kapsul në darkë pak para se të shtriheni për të fjetur, shoqëruar me një gotë me ujë.

Përbërësit

Serving Size: 1 Veg Capsule
Servings Per Container: 60
Amount per Serving % Daily Value
Melatonin 3 mg *
Other Ingredients: Rice Flour and Hypromellose (cellulose capsule).