info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Essential Orange Oil

Çmimi:570.00 L 513.00 L -10%

Vaj esencial portokalli
Paketim x 30ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Vaj esencial portokalli i
përftuar nga ekstraktimi në të ftohtë i frutit të freskët të bimës së portokallit (citrus sinensis).
Përdoret vetëm për aromaterapi pasi është shumë i përqëndruar.
Ka aromën e portokallit të ëmbël.
I testuar analitikisht për të siguruar cilësi maksimale.
Pa OMGJ.
Pa guten.
I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.
I përshtatur me dietën Halal.
Të shmanget kontakti me sytë.
Nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji bisedoni me mjekun tuaj para përdorimit të këtij produkti.
Mos e përdorni direkt në lëkurë.
Të shmanget kontakti me dritën e diellit ose burime të tjera të dritës UV.

Përdorimi

Përdoret vetëm për aromaterapi.
Në një difuzor shtoni 10 pika të vajit esencial të portokallit dhe 25 pika vaj të përqëndruar të vaniljes dhe shijoni aromën e këndshme që përftohet.
Për qëllime të tjera hollohet me vajra të tjerë si: vaji i ullirit, vaji i bajameve etj.
Këshillohuni me një burim të sigurt në lidhje me raportet e përbërësve para përzjerjes.

Përbërësit

100% pure orange oil