info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Essential Oils Pure Clove

Çmimi:980.00 L 882.00 L -10%

Vaj esencial karafili
Paketim x 30ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Përshkrimi

Formulim që përmban 100%
vaj organik karafili, me një aromë të ëmbël dhe të fortë njëkohësisht.
Përftohet mes proçesit të distilimit me avuj të sythave të bimës eugenia caryophyllus.
Ndër vetitë e tij përmendim:
-qetësues;
-ngrohës;
-mbështetës.
I testuar për pastërti.
Cilësi e siguruar.
I çertifikuar si vaj organik nga QAI.
Pa OMGJ.
I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.
Duhet të shmanget kontakti i vajit me sytë.
Nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji këshillohuni me mjekun tuaj para përdorimit të produktit.
Nuk pihet.
Për shkak të përqëndrimit të lartë të vajit duhet përdorur me kujdes.

Përdorimi

Përdoret për aromaterapi.
Për përdorime të tjera rekomandohet të përzihet me vajra të tjerë si: vaji i ullirit, vaji i bajames, vaji i farave të rrushit dhe vaj jojoba.
Për raportet e përzjerjeve këshillohuni me literaturën përkatëse ose me një specialist të fushës.
Shtoni 2 pika vaj esencial organik të karafilit, 2 pika vaj limoni dhe 3 pika vaj organik portokalli në një difuzor dhe shijoni aromën e përftuar.

Përbërësit

clove oil