info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Essential Oils Pure Basil

Çmimi:1,910.00 L 1,719.00 L -10%

Vaj esencial borziloku
Paketim x 30ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Formulim që përmban 100%
vaj borziloku, me një aromë të ngrohtë pikante.
Përftohet mes proçesit të distilimit me avuj të gjetheve të bimës ocimum basilicum.
Ndër vetitë e tij përmendim:
-pastrues;
-energjizues;
-gjallërues.
I testuar për pastërti.
Cilësi e siguruar.
Pa OMGJ.
Pa gluten.
I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.
Duhet të shmanget kontakti i vajit me sytë.
Nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji këshillohuni me mjekun tuaj para përdorimit të produktit.
Nuk pihet.
Për shkak të përqëndrimit të lartë të vajit duhet përdorur me kujdes.

Përdorimi

Përdoret për aromaterapi.
Për përdorime të tjera rekomandohet të përzihet me vajra të tjerë si: vaji jojoba, vaji i ullirit ose vaji i bajames.
Për raportet e përzjerjeve këshillohuni me literaturën përkatëse ose me një specialist të fushës.
Shto 1 pikë vaj borziloku,
2 pika vaj limoni dhe vaj ylang ylang në një difuzor dhe shijo aromën e këtij kombinimi.

Përbërësit

basil oil