info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now D-Mannose 500mg

Çmimi:4,699.20 L 4,229.28 L -10%

Suplement me d-manozë për mirëmbajtjen e rrugëve urinare
Paketim x 120 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

D-manoza është një sheqer që
eleminohet nëpërmjet urinës.
Metabolizohet në sasi të vogël prandaj nuk ndikon tek sasia e sheqerit në gjak.
Sipas studimeve klinike është vërtetuar se marrja e rregullt e d-manozës ndikon pozitivisht në pastrimin e rrugëve urinare dhe në mirë-funksionimin e fshikëzës urinare.
Pa OMGJ.
Pa sojë.
Pa gluten.
Pa arra.
Pa produkte të bulmetit.
Pa vezë.
I përshtatur me dietën Halal dhe Kosher.
I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.
I çertifikuar nga UL.
I prodhuar sipas GMP-së.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një problem shëndetësor këshillohuni me mjekun tuaj para përdorimit të këtij produkti.
Nuk rekomandohet të kalohen dozat ditore të lejuara.

Përdorimi

Rekomandohet të merren
3 kapsula në ditë të shoqëruara me ujë ose lëng boronice.

Përbërësit

Serving Size: 3 Veg Capsules
Servings Per Container: 40
Amount per Serving % Daily Value
Calories 5
Total Carbohydrate 1.5 g <1%*
Total Sugars 1.5 g †
D-Mannose 1.5 g (1,500 mg) †
Other Ingredients: Hypromellose (cellulose capsule), Rice Flour, Stearic Acid (vegetable source), Magnesium Stearate (vegetable source) and Silicon Dioxide.