info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now CoQ10 Softgels

Çmimi:2,400.00 L 2,160.00 L -10%

Koenzimë Q10 60mg
Paketim x 30 kapsula

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Koenzima Q10 është një substancë e ngjashme me vitaminat, e cila luan një rol thelbësor në prodhimin e energjisë qelizore.
Koenzima Q10 gjendet në trup e përqëndruar tek zemra, mëlçia dhe veshkat.
Prodhimi i saj fillon dhe bie me rritjen e moshës.
Sipas studimeve koenzima Q10 ndihmon në mirë-funksionimin e zemrës dhe sistemit vaskular.

Pa OMGJ. Pa gluten. Pa produkte të bulmetit.
Pa vezë. Pa sojë. Pa arra.

I çertifikuar nga UL.
I prodhuar sipas GMP.

I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.
Suplementet nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore ditore.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji apo vuani nga një sëmundje specifike këshillohuni me mjekun tuaj para se të përdorni produktin.
Pas hapjes ruhet në një vend të freskët dhe pa lagështi.

Përdorimi

Rekomandohet të merren 1- 2 kapsula në ditë bashkë me ushqimin.

Përbërësit

Serving Size: 1 Veg Capsule
Servings Per Container: 30
Amount per Serving % Daily Value
Coenzyme Q10 (CoQ10) 60 mg †
Other Ingredients:
Rice Flour, Cellulose (capsule), Brown Rice Bran, Magnesium Stearate (vegetable source) and Silica.