info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Novexpert Express Radiant Cleansing Foam

Çmimi:2,520.00 L

Shkumë larëse me vitaminë C, e përshtatshme për çdo lloj lëkure.
150 ml

Stock: Ka stok

SKU: NOVE005
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Shkumë larëse me vitaminë C, e përshtatshme për çdo lloj lëkure.
Pastron butësisht lëkurën, duke larguar makijazhin dhe çdo papastërti.
E lë lëkurën të butë dhe plot shkëlqim.

Hipoalergjik.
I përshtatshëm për gratë shtatzëna dhe gjidhënëse.
Vegan & organik.

Përdorimi

Aplikoni shkumën në një fytyrë të lagur. Lëreni të veprojë për 20 sekonda, më pas masazhojeni për 10 sekonda, shpëlajeni dhe thajeni.
Mjafton pastrimi një herë në ditë, mundësisht në mbrëmje. Gjithashtu ideale si një trajtim parandalues ​​për qimet e rritura të mjekrës tek meshkujt.

Përbërësit

Aqua (Water)°, Glycerin°, Coco-Glucoside°, Decyl Glucoside°, Caprylyl/Capryl Glucoside°, Gluconolactone°, Citric Acid°, Disodium Cocoyl Glutamate°, Parfum (Fragrance)°, Ascorbyl Glucoside°, Zinc PCA°, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Water*°, Glyceryl Caprylate°, Sodium Cocoyl Glutamate°, Aloe Barbadensis Leaf Juice*°, PCA Ethyl Cocoyl Arginate°, Phytic Acid°, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract°

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping