info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Novexpert Clear Skin Foaming Gel

Çmimi:2,210.00 L

Xhel pastrues për fytyrën, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike.
150 ml

Stock: Ka stok

SKU: NOVE003
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Xhel pastrues për fytyrën, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike.
Falë formulës hipoalergjike, të pasur me zink, largon bakteret të cilat shkaktojnë akne.
Zbut lëkurën dhe nuk shkakton tharje të saj.

Pa sapun.
Pa sulfate.
Pa vajra esencialë.
Hipoalergjik.
I përshtatshëm për gratë shtatzëna dhe gjidhënëse.
Vegan & organik.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të lagur paraprakisht, në mëngjes dhe në darkë.
Masazhojeni butësisht dhe më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua (Water), Sodium Citrate, Coco-Glucoside, Citric Acid, Butylene Glycol, Caprylyl / Capryl Glucoside, Perfume (Fragrance), Copper PCA, Zinc Gluconate, Zinc PCA, Zinc Lactate, Glycerin, Xanthan Gum, Enantia Chlorantha Bark Extract, Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract *, Phytic Acid, Oleanolic Acid, Pancratium Maritimum Extract.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping