info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Nivea Sun Babies & Kids 5in1 SPF 50+ Spray

Çmimi:2,610.00 L

Qumësht mbrojtës ndaj diellit për bebe dhe fëmijë në formë spray.
Për fytyrën dhe trupin.
270 ml

Stock: S’ka stok

SKU: NI202

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

270 ml

Skin Type

Specific For

,

Spf

Suitable For

,

Përshkrimi

Qumësht kundër diellit që u siguron fëmijëve mbrojtje shumë efektive kundër rrezeve UVA/UVB.
Teksturë e lehtë e cila përthithet shpejt.
Mbështet barrierën mbrojtëse të lëkurës dhe siguron hidratim afatgjatë, duke reduktuar rrezikun e alergjive nga dielli.
Formulim i krijuar posaçërisht për lëkurën delikate të fëmijëve.
Tepër rezistent ndaj ujit dhe i lehtë për t’u aplikuar.

Testuar pediatrikisht.
Nivea sun kujdeset për lëkurën dhe planetin me formulën e saj “Ocean respect” pa filtra UV oktinoksate, oksibenzone, oktokrilen dhe mikroplastikë.

Përdorimi

Aplikojeni butësisht në fytyrë dhe në trup 30 minuta përpara ekspozimit në diell.
Riaplikojeni çdo 2 orë.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping