info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Neostrata Skin Active Tri-Therapy Lifting Serum

Çmimi:10,000.00 L

Serum anti-rrudhë i përqëndruar me Aminofil, Glukonolakton dhe Acid Hialuronik.
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , , ,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Tri-Therapy Lifting Serum është një serum i fuqishëm anti-rrudhë me 3 efekte.
Përdoret për hidratimin, eksfolimin & unifikimin e ngjyrës së lëkurës dhe përmirësimin e teksturës së saj.⠀

Ky serum mbresëlënës punon për të forcuar matriksin e lëkurës ,ndërsa pompon dhe hidraton lëkurën deri në thellësi.
Formula e tij është e përbërë nga derivate të patentuara të aminoacideve aminofil dhe acidit hialuronik me peshë të ulët molekulare.
Glukonlaktoni është një antioksidant, i cili minimizon dëmtimin oksidativ nga faktorët e jashtëm atmosferikë.

Përdorimi

Aplikoni 3-5 pika në fytyrë të pastruar paraprakisht në mëngjes dhe në mbrëmje.
Më pas, aplikoni një krem hidratues.

Përbërësit

Key ingredients
• AMINOFIL®
• GLUCONOLACTONE (PHA)
• PURE MINI HYALURONIC ACID

Aqua/Water/Eau, PEG-8, Gluconolactone, 1,2-Hexanediol, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Pentylene Glycol, PEG-12 Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Acetyl Tyrosinamide, Cyclohexasiloxane, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Dimethiconol, Biosaccharide Gum-1, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Isopropyl Myristate, Polysorbate 20, Sodium Sulfite, BHT, Ammonium Hydroxide, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Methyldihydrojasmonate, 2,6-Dimethyl-7-Octen-2-ol, Ethyl Acetoacetate, Methyl Benzodioxepinone, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Red 33 (CI 17200), Blue 1 (CI 42090).