info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Neostrata Skin Active Firming Dermal Replenishment

Çmimi:8,700.00 L

Krem i cili hidraton në mënyrë intensive dhe të menjëhershme lëkurën.
50 g

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulation

Masa

50 g

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Kremi për fytyrën Dermal Replenishment përdor teknologjinë natyrore Moisturizing Factor (NMF), për të forcuar barrierën e lëkurës dhe për të zvogëluar dukshëm shfaqjen e rrudhave të imta dhe të thella.

Teknologjia e patentuar Aminofil® ndihmon për të mbushur volumin e lëkurës, duke zbutur sipërfaqen e saj dhe duke i dhënë një shprehje më rinore.
Neoglucosamine® ka veprim tonifikues dhe e bën lëkurën të duket më e fortë dhe e shëndetshme.

Përfitimet kryesore:
– Hidraton lëkurën në thellësi.
– Redukton rrudhat.
– Përmirëson pamjen e lëkurës (e bën atë më të ndritshme, rinore dhe të butë).
– Jo yndyror.
– Jo komedogjenik.

Përdorimi

Aplikoni butësisht kremin në mbrëmje mbi fytyrë dhe qafë të pastruar paraprakisht.

Përbërësit

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Maltobionic Acid, Acetyl Glucosamine, Octyldodecyl Neopentanoate, Steareth-2, C12-15 Alkyl Benzoate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Octyldodecanol, Steareth-20, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isostearic Acid, Cyclopentasiloxane, Acetyl Tyrosinamide, Saccharide Isomerate, Cyclohexasiloxane, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Sodium PCA, Serine, Glycine, Alanine, Lysine, Arginine, Threonine, Proline, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Betaine, Sorbitol, Isopropyl Myristate, Glutamic Acid, Butylene Glycol, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Carbomer, Polysorbate 20, Ammonium Hydroxide, Disodium EDTA, Caprylyl Glycol, Sodium Bisulfite, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Methyldihydrojasmonate, Isobutyl Methyl Tetrahydropyranol, Ethylene Brassylate, Methyl Decenol, Red 4 (CI 14700), Yellow 5 (CI 19140).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso