info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

MinamiMorEPA Mini DHA

Çmimi:4,059.96 L

Vitaminë D me DHA për fëmijë mbi 6 vjeç
60 kapsula

Stock: S’ka stok

SKU: 004490147
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Lactose Gluten

,

Përshkrimi

Suplement me omega 3 dhe vitaminë D për fëmijë mbi 6 vjeç.
Omega 3 përftohet mes një proçesi distilimi të veçantë, i cili mundëson nxjerrjen e vajit nga peshku, pa shkatërruar acidet yndyrore që ai përmban.
Formulimi ndihmon në zhvillimin e sistemit nervor, në funksionimin normal të sistemit kardiovaskular, në mirëfunksionimin e sistemit nervor dhe për zhvillimin normal të kockave.
Kapsulat kanë shije luleshtrydheje.
Nuk përmban hekzan.
Pa gluten.
Pa laktozë.

Përdorimi

Për fëmijë mbi 6 vjeç, rekomandohet të merren 2 kapsula në ditë, pas ushqimit.
Kapsulat mund të përtypen ose të përzihen me ushqimin.

Përbërësit

Deep-sea fish oil concentrate (from anchovy, sardine and mackerel) fish gelatin, humectant: glycerol, strawberry flavour, evening primrose oil, antioxidant: Miradoxan ( a mix of rosemary and tocopherol-rich extract), cholecalciferol concentrate.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping