info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

M.E.V Feller Vitamin B Complex + C

Çmimi:1,669.80 L

Suplement ushqimor që ndihmon në mirë-funksionimin e sistemit imunitar dhe pakëson ndjesinë e lodhjes
Paketim x 60 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

60 tableta

Suitable For

Përshkrimi

M.E.V Feller® Vitamina B kompleks + C përmban kombinimin ideal të tetë vitaminave të grupit B dhe vitaminës C.

Vitaminat B2, niacina, B6, B12, acidi pantotenik, acidi folik dhe vitamina C kontribuojnë në zvogëlimin e lodhjes.
Vitaminat B1, niacina, B6, B12 dhe biotina kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit nervor dhe në funksionin normal psikologjik.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Doza e rekomanduar për të rriturit është 1 tabletë në ditë, gjatë vaktit ushqimor.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Përbërësit në dozën e rekomanduar ditore (1 tabletë) Sasia *PU
Vitamina B1 (tiamin-mononitrat) 50 mg 4545 %
Vitaminë B2 (riboflavin) 50 mg 3571%
Niacin (nikotinamid) 50 mg 312,5 %
Acid pantotenik (D-pantotenat kalciumi) 50 mg 833 %
Vitamina B6 (piridoksinë-hidroklorid) 50 mg 3571 %
Vitamina C (L-acid askorbik ) 50 mg 62,5 %
Kolini (bitartrat kolini) 50 mg
Inozitol 50 mg
Acid para-aminobenzoik (PABA) 50 mg
Acid folik (acid pteroilmonoglutamik) 400 μg 200 %
Vitamina B12 (cijanokobalamin) 100 μg 4000 %
Biotina (D-biotin) 50 mg 100 %
*% në raport me nevojat ditore për të rriturit

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping