info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Lacalut Tartar Protection Antibacterial Mouthwash

Çmimi:530.00 L

Shpëlarës goje antibakterial parandalues i formimit të gurëzave dentare
500 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

500 ml

Suitable For

Përshkrimi

Lacalut Tartar Protection Antibacterial Mouthwash lufton në mënyrë efektive bakteret e dëmshme në hapësirat interdentale, falë teknologjisë inovative micelare dhe siguron mbrojtje ndaj pllakëzave dentare.

Kompleksi aktiv antimikrobik përmirëson higjienën orale, duke pakësuar bakteret dhe duke parandaluar kështu prishjen e dhëmbëve.
I pajisur me teknologjinë inovative micelare, që tërheq bakteret si një magnet, edhe në vendet më të vështira për t’u arritur nga furça dhe i inkapsulon në micela të vogla, duke i larguar sëbashku me solucionin. Ky koncept i veprimit ka një efekt afatgjatë dhe është i butë ndaj smaltit të dhëmbëve dhe mishrave të dhëmbëve.

– Parandalon formimin e gurëzave dentare dhe kështu parandalon gingivitin;
– Përbërësit e fluorit mbrojnë nga prishja e dhëmbëve;
– Echinacea mbështet rigjenerimin dhe shërimin e plagëve;
– Aromë e freskët e gojës përmes mentolit dhe aromës së mangos.

Përdorimi

Mbushni kupën me 15 ml solucion, shpëlajeni tërësisht për rreth 30 sekonda, dhe më pas pështyjeni.
Nuk duhet gëlltitur. Mos e shpëlani më pas me ujë.
Vetëm për përdorim për të rritur.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping