info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

shpëlarës goje

Showing 1–20 of 25 results

Parodontax Daily Mouthwash

Shpëlarës për gojën për përdorim të përditshëm 500 ml
800.00 L
Shtoje në shportë

Sensodyne Cool Mint Mouthwash

Shpëlarës për gojën me shije mente 500 ml
800.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept ADS 220 0.2% Mouthwash

Shpëlarës për gojën me 0.2% klorheksidinë 200 ml
1,150.00 L 1,035.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept ADS 212 0.12% Mouthwash

Shpëlarës për gojën me 0.12% klorheksidinë 200 ml
1,150.00 L 1,035.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept ADS 205 0.05% Mouthwash

Shpëlarës për gojën me 0.05% klorheksidinë dhe fluor 200 ml
1,150.00 L 1,035.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept ADS 020 0.2% Soothing Mouthwash

Shpëlarës për gojën me veprim qetësues dhe anti-bakterial 200 ml
1,150.00 L 1,035.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept ADS 020 Adstrigent Mouthwash

Shpëlarës për gojën me veprim adstrigjent 200 ml
1,150.00 L 1,035.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept ADS 020 Implant Mouthwash

Shpëlarës për gojën për persona që kanë vendosur implante 200 ml
1,150.00 L 1,035.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept ADS 020 Rigenerating Mouthwash

Shpëlarës për gojën me veprim anti-bakterial & rigjenerues 200 ml
1,150.00 L 1,035.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept Biosmalto Sensitive Mouthwash

Shpëlarës për gojën për dhëmbë të ndjeshëm 300 ml
950.00 L 855.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept ADS 020 Protective Mouthwash

Shpëlarës për gojën me veprim mbrojtës 200 ml
1,150.00 L 1,035.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept DayCare Collutorio Junior

Shpëlarës për gojën me fluor dhe xilitol për fëmijë 250 ml
750.00 L 675.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Junior Mouthwash

Shpëlarës goje për fëmijë pa alkool 500 ml
1,200.00 L 1,080.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Collutorio Delicato ed Efficace Lenitivo-Riequilibrante

Shpëlarës për gojën për përdorim të përditshëm, me veti qetësuese dhe delikat me mishrat e dhëmbëve 500 ml
700.00 L 630.00 L -10%
Shtoje në shportë

Lacalut Interdental

Furçë interdentare përmasa të ndryshme 5 copë
400.00 L
Përzgjidhni mundësi

Lacalut Flora Mouthwash

Shpëlarës goje kundër aromës së pa këndshme të gojës 300ml
730.00 L
Shtoje në shportë

Lacalut Tartar Protection Antibacterial Mouthwash

Shpëlarës goje antibakterial parandalues i formimit të gurëzave dentare 500 ml
530.00 L
Shtoje në shportë

Lacalut Sensitive Antibacterial Mouthwash

Shpëlarës goje antibakterial për dhëmbë të ndjeshëm 500 ml
530.00 L
Shtoje në shportë

Lacalut Multi-Effect Antibacterial Mouthwash

Shpëlarës goje antibakterial me formulë inovative 6 në 1 500 ml
530.00 L
Shtoje në shportë

Lacalut Whitening Antibacterial Mouthwash

Shpëlarës goje antibakterial për dhëmbë natyralisht më të bardhë 500 ml
530.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso