info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Lacalut Sensitive Antibacterial Mouthwash

Çmimi:530.00 L

Shpëlarës goje antibakterial për dhëmbë të ndjeshëm
500 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

500 ml

Suitable For

Përshkrimi

Lacalut Sensitive Antibacterial Mouthwash kujdeset për higjienën dentare dhe ofron ndihmë në rast të ndjeshmërisë së dhëmbëve dhe gingivave.

Mund të zvogëlojë ndjeshmërinë e dhëmbëve. Largon pllakat, një shkak kryesor i prishjes së dhëmbëve dhe forcon mishrat.

Kompleksi aktiv antimikrobik përmirëson higjienën orale, duke pakësuar bakteret dhe duke parandaluar kështu prishjen e dhëmbëve.
I pajisur me teknologjinë inovative micelare, që tërheq bakteret si një magnet, edhe në vendet më të vështira për t’u arritur nga furça dhe i inkapsulon në micela të vogla, duke i larguar sëbashku me solucionin. Ky koncept i veprimit ka një efekt afatgjatë dhe është i butë ndaj smaltit të dhëmbëve dhe mishrave të dhëmbëve.

Përdoret pas pastrimit të dhëmbëve ose sipas nevojës.

Përdorimi

Mbushni kupën me 15 ml solucion, shpëlajeni tërësisht për rreth 30 sekonda, dhe më pas pështyjeni.
Nuk duhet gëlltitur. Mos e shpëlani më pas me ujë.
Vetëm për përdorim për të rritur.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping