info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Kerium DS Anti Dandruff Treating Shampoo

Çmimi:2,510.00 L 2,133.50 L -15%

Shampo kundër
zbokthit të shoqëruar me kruarje dhe irritim të lëkurës. 125ml.

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim i cili largon dhe zbokthin më rezistent.
Pastron në thellësi dhe rigjeneron lëkurën.
Prania e vitaminës PP bën që të zbutë irritimet dhe kruarjen.
I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet 2 herë në javë për 4 javë. Njomen flokët, aplikohet shampoja dhe lihet të veprojë për 5 minuta. Më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide Mea, Capryloyl Glycine, Coco-Betaine, Laureth-5 Carboxylic Acid, Salicylic Acid, Cocamide Mipa, Piroctone Olamine, Isopropyl Myristate, Butylparaben, Capryloyl Salicylic Acid, Ethylparaben, Hexylene Glycol, Iodopropynyl Butylcarbamate, Isobutylparaben, Methylparaben, Niacinamide, PEG-4 Dilaurate, PEG-4 Laurate, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Polyquaternium-10, Propylene Glycol, Propylparaben, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Parfum (Fragrance)