info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Kit Sopracciglia

Çmimi:2,520.00 L 1,890.00 L -25%

Set rimel për vetullat + laps për vetullat dhuratë.
4 ml

Spastroje
1
2
3


SKU: KO267V
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

,

Masa

4 ml

Specific For

Suitable For

Nuanca

1, 2, 3

Përshkrimi

Set trajtues per vetullat.
Seti përmban:
Eyebrow Mascara 4 ml
Illuminating Pencil

Eyebrow Mascara
Rimel me ngjyrë që u jep formë vetullave në mënyrë natyrale. Tripeptidi special i përfshirë në formulë i bën vetullat të duken më të plota.
• Me vaj argani në përmbajtje
• Furça inovative shpërndan ngjyrën në mënyrë homogjene dhe uniforme, për një pamje natyrale dhe precize.

Teksturë kremoze.
Pa parfum.
Testuar dermatologjikisht.

Illuminating Pencil
Teksturë e butë dhe ngjyrë rozë delikate, e përshtatshme për të gjitha tonalitetet e lëkurës. Aplikohet nën vetulla, i përcakton ato dhe i jep syrit ndricim.

Pa parfum.
Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në çdo moment të ditës.

Përbërësit

Eyebrow Mascara
Aqua (Water), Glyceryl Stearate, Glycerin, PVP, PEG-100 Stearate, Polyacrylamide, Argania Spinosa Kernel Oil, Phenoxyethanol, C13-14 Isoparaffin, Mica, Sodium Dehydroacetate, Laureth-7, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate, Nylon-6, Panthenol, Silica, Biotinoyl Tripeptide-1, (+/-) CI 77499 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides).

Illuminating Pencil
Diisostearyl Malate, Triethylhexanoin , C20-40 Acid, C20-40 Alcohols, Polyethylene, Synthetic Wax, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Ethylene/Propylene Copolymer, Ethylcellulose, Boron Nitride, Tocopheryl Acetate, Ethylhexyl Palmitate, VP/Eicosene Copolymer, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Hyaluronate, Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol, CI 77499 (Iron Oxides) , CI 77491(Iron Oxides), Mica, CI 75470 (Carmine), CI 77492 (Iron Oxides).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping