info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Klorane Shampooing Dejaunissant au Centauree

Çmimi:1,040.00 L1,680.00 L

Shampo kundër zverdhjes së flokut për flokët e lyer me nuanca gri, të bardhë ose platin me lule Kokoçeli

Spastroje


Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Hair Type

Masa

200 ml, 400 ml

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

Kokoçeli organik është një bimë me pigment blu, burim i cyanocentureinës, që përdoret për të ruajtur refleksin e argjendtë në flokët gri dhe të bardhë.
Formula anti-zverdhje nga Klorane ruan ngjyrën dhe tonet e ftohta pa dëmtuar flokët.

Falë teksturës kremoze, floku krihet lehtësisht dhe fiton shkëlqim natyral pas çdo përdorimi.
86% e përbërësve janë me origjinë natyrore.

Përdorimi

Aplikoni shampon në skalp dhe flokë të lagur
Shpërndajeni mirë dhe masazhojeni butësisht derisa të shkumojë
Shpëlani skalpin dhe flokët me ujë të bollshëm. Shpëlani me ujë të bollshëm në rast konakti me sytë.

Përbërësit

WATER (AQUA) *. DECYL GLUCOSIDE *. SODIUM COCOYL ISETHIONATE. DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE. DISODIUM COCOAMPHODIACETATE. ACRYLATES COPOLYMER. CENTAUREA CYANUS FLOWER WATER *. BUTYLENE GLYCOL *. CAPRYLYL GLYCOL. CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL. CITRIC ACID *. COCO-GLUCOSIDE *. COCONUT ACID *. EXT. VIOLET 2 (CI 60730). FRAGRANCE (PERFUME). GLYCERYL OLEATE *. GLYCOL STEARATE *. HYDROGENATED VEGETABLE GLYCERIDES CITRATE *. LAURETH-3. MALEIC ACID. POLYQUATERNIUM-22. SODIUM BENZOATE. SODIUM CHLORIDE. SODIUM HYDROXIDE *. TOCOPHEROL *. TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping