info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Klorane Bebe Creme Hydratante

Çmimi:L1,600.00

Krem hidratues për fytyrën dhe trupin

200ml

Stock: In stock

SKU: KL037

Additional information

Përshkrimi

Krem hidratues për të porsalindur dhe fëmijë, për lëkurë normale dhe të thatë. I përshtatshëm për fytyrën dhe trupin.

Formulë e re, me 97% përbërës natyralë, me ekstrakte të kalendulës, të marrë nga kultura organike dhe pasuruar me vajra bimorë.

Me aromë të butë dhe qetësuese, ky krem hidraton intensivisht, zbut dhe mbron lëkurën nga tharja.

Tolerancë shumë e mirë pediatrike.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të pastruar më parë dhe të thatë.

Përbërësit

Water (Aqua), Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Behenyl Alcohol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Benzoic Acid, Calendula Officinalis Flower Extract, Caprylyl Glycol, Fragrance (Parfum), Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linolenate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Palmitate, Glyceryl Stearate, Glycine Soja (Soybean) Oil (Glycine Soja Oil), Isoleucine, Polysorbate 80, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum.