info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Jowae Oil-in-Gel Cleanser

Çmimi:1,670.00 L 1,419.50 L -15%

Pastrues vajor për fytyrën dhe sytë, i përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
100 ml

Stock: Ka stok

SKU: JOWAE28
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Pastrues vajor për fytyrën dhe sytë.
Heq butësisht të gjitha llojet e make-up-it (madje edhe afatgjatë), grimcat e ndotjes dhe papastërtitë.

Testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmologjik.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure, edhe ato më të ndjeshmet.
Jo komedogjenik.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë të thatë, duke e masazhuar.
Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. GLYCERIN. AQUA/WATER/EAU. POLYGLYCERYL-10 LAURATE. SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL. PARFUM/FRAGRANCE. PAEONIA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT. SEMPERVIVUM TECTORUM EXTRACT. POTASSIUM SORBATE. SODIUM BENZOATE. CITRIC ACID. 1443A.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping