info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Jowae Anti-imperfection Purifying Gel

Çmimi:1,680.00 L 1,428.00 L -15%

Xhel hidratues i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike.
40 ml

Stock: Ka stok

SKU: JOWAE33
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Xhel purifikues kundër imperfeksioneve për lëkurë të yndyrshme, madje edhe sensitive të cilat shfaqin tendencë akneike.
Me lumifenole antioksidante dhe me esktrakte të Lotusit të shenjtë, të cilat i japin veti qetësuese dhe mbyllin poret.

Përmban gjithashtu ekstakte çaji me veti purifikuese dhe fermente me veti matifikuese.
Imperfeksionet dhe poret zvogëlohen dukshëm, duke e lënë lëkurën të njëtrajtshme dhe plot shkëlqim.
Nuk ngjit.
Jo komedogjenik.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë.

Përbërësit

AQUA / WATER / EAU. NEOPENTYL GLYCOL DIHEPTANOATE. GLYCERIN. METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER. LACTOBACILLUS/RICE FERMENT. SODIUM POLYACRYLATE. PSEUDOALTEROMONAS FERMENT EXTRACT. ETHYLHEXYLGLYCERIN. MALTITOL. PARFUM / FRAGRANCE. XANTHAN GUM. CITRIC ACID. NELUMBO NUCIFERA FLOWER EXTRACT. TOCOPHEROL. MELALEUCA ALTERNIFOLIA (TEA TREE) LEAF OIL. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL. SEMPERVIVUM TECTORUM EXTRACT. SODIUM SALICYLATE. POTASSIUM SORBATE. SODIUM BENZOATE. ARGININE. 1534A.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping