info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Hipp Pako promocionale nr.3

Çmimi:1,050.00 L

Peketim promocional me lëngje frutash për fëmijë

Stock: S’ka stok

SKU: Hippextra3
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

,

Masa

6 x 200 ml

Mosha

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Paketim promocional HIPP
Ide e kendshme për dhuratë.

Kjo pako përmban:
1- Hipp lëng mollë & karrotë 200 ml – 1 shishe;
2- Hipp lëng molle 200 ml – 1 shishe;
3 – Hipp lëng multivitamina 200 ml – 1 shishe;
4 – Hipp lëng kumbulle 200 ml – 1 shishe;
5- Hipp nektar banane 200 ml – 1 shishe;
6 – Hipp lëng fruta të kuqe 200 ml – 1 shishe;
7- Lugë plastike Hipp për ushqimin e bebes -4 copë (FALAS);
8- Gushore Hipp 1 copë (FALAS);
9- Hipp baby on board tabelë për makinë -2 copë (Falas).

Produktet vijnë në paketim festiv, ilustruar në foto.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping