info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Hipp Organic Nectar Mild Apple

Çmimi:L200.00

Lëng frutash organik me mollë për fëmijë mbi 4 mua
200 ml

Stock: In stock

Additional information

Masa

200 ml

Brand

Formulation

Specific For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Lëng frutash organik për fëmijë mbi 4 muajsh me mollë.

Burim i mirë vitaminash.

I përshtatshëm për t’u konsumuar mes vakteve, ose kur jeni në lëvizje.

• Pa sheqer të shtuar – ëmbëlsi natyrale nga frutat;
• Përmban përbërës të zgjedhur;
• Aciditet i butë dhe i ulët;
• I pasur me vitaminë C për të mbështetur sistemin imunitar të fëmijës tuaj.

Përdorimi

Për fëmijë nga muaji i 4.

Tundeni përpara përdorimit.

Mund të përdoret edhe i holluar me ujë në raportin 1:2. Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet brenda 3 ditësh.

Përbërësit

lëng molle* nga koncentrati i lëngut të mollës, vitamin C