info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Sale!

Hipp Organic Nectar Banana

Çmimi:L200.00 L180.00 -10%

Lëng banane pa sheqer të shtuar për fëmijë mbi 4 muaj
200 ml

Stock: Out of stock

Additional information

Masa

200 ml

Brand

Formulation

Specific For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Lëng banane pa sheqer të shtuar për fëmijë mbi 4 muaj.

• Pa sheqer të shtuar – ëmbëlsi natyrale nga frutat
• Nuk ka aromatizues të shtuar
• E pasur me vitaminë C

Pa OMGJ (në përputhje me rregulloren e KE për Bujqësinë Organike).

Përdorimi

Mund të përdoret sic është ose i holluar me ujë në raportin 1:2. Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet brenda 3 ditësh.

Përbërësit

ujë, fruta* 42% (banane* 40%, lëng limoni *nga koncentrati I lëngut të limonit) vitamin C.