info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Guerriero Riboflu Buste

Çmimi:1,450.00 L

Suplement ushqimor që ndihmon në eleminimin e sekrecioneve bronkiale dhe pakësimin e kollës
Kuti x 20 bustina

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

20 bustina

Suitable For

Përshkrimi

Riboflu është një formulim inovativ i cili ka veprim të fuqishëm mukolitik dhe fluidifikues, veprim të fuqishëm imunostimulues, anti-inflamator dhe anti-edematoz.
Dozat e larta të N-Acetilcisteinës sigurojnë veprim të fuqishëm në hollimin e mukusit bronkial, madje edhe në ato raste kur janë të pranishme bakteriet dhe viruset.
Prania e nukleotideve Ribolife bën të mundur që N-Acetilcisteina të përthithet maksimalisht, ndryshe nga çdo formulim tjetër.

I përshtatshëm për persona diabetikë, pasi nuk përmban sheqer.
Nuk përmban natrium dhe as sodë.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose vuani nga ndonjë sëmundje, këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 bustinë në ditë.
Bustina tretet në një gotë ujë në temperaturë ambjenti.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Ingredients Avalue Daily macimum dose (1 sachet) %NVR*
N-acetilcisteina 600mg –
Ribolife® (44% free nucleotides)
Adenosine-5′-monophosphate
Citidine-5′-monophosphate 100mg –
Astragalus membranaceus e.s radix 100mg –
of which Polysaccharides 70mg –
Pineapple e.s. (0.3% Bromelain) 164mg –
Of which bromelin
Zinc 1 0mg 100%

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping