info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germaine de Capuccini Perfect Forms Phytocare Oil Tonic Scrub

Çmimi:4,200.00 L 3,780.00 L -10%

Scrub eksfoljues për trupin.
150 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM016
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Masa

150 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Scrub trupi i cili përmban vaj farash nga bima Baobab.
Formuluar specifikisht për lëkurën e thatë, ky scrub trupi mund të aplikohet në lëkurë të thatë ose të lagur.
Eliminon butësisht qelizat e vdekura, ndërkohë që përmirëson teksturën, tonifikon dhe hidraton.

Përdorimi

Mund të përdoret në lëkurë të lagur ose të thatë.
Për një eksfoljim më të lehtë: Masazhojeni në lëkurë pak të lagur dhe shpëlajeni.
Për një eksfoljim më intensiv: Masazhojeni në lëkurë të thatë dhe më pas shpëlajeni.

Përbërësit

Caprylic/Capric Triglyceride
Dicaprylyl Carbonate
Isopropyl Palmitate
Glycerin
Aqua (Water)
Sucrose Laurate
Adansonia Digitata Seed Epicarp
Pumice
Adansonia Digitata Seed Oil
Sucrose Palmitate
Parfum (Fragrance)
Geraniol
Linalool
Dicaprylyl Ether
Limonene
Alpha-Isomethyl Ionone
Citral
Citronellol
CI 26100 (Red 17)
CI 19140 (Yellow 5)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping