info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

scrub

Showing all 11 results

Palmer’s Coconut Sugar Body Scrub

Scrub me sheqer kokosi për trupin 200 g
1,250.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Perfect Forms Phytocare Oil Tonic Scrub

Scrub eksfoljues për trupin. 150 ml
4,200.00 L 3,780.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Sperience Cinnamon & Ginger Scrub

Scrub eksfoljues për trupin me kanellë dhe xhinxher. 200 ml
5,800.00 L 5,220.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Sperience SPA Exfoliating

Scrub eksfoljues për trupin. 200 ml
5,800.00 L 5,220.00 L -10%
Shtoje në shportë

Janssen Cosmetics Intensive Face Scrub

Scrub eksfoljues për të gjithë tipet e lëkurës. 50 ml
2,550.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA BLACKHEAD ELIMINATING FACIAL SCRUB

Skrab pastrues i pikave të zeza në lëkurë. 150 ml
680.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!

Nuxe Body Summer Set 2

Blini 2 produkte për trupin Reve de The me 30% ulje dhe përfitoni FALAS 1 shishe uji NUXE  
6,300.00 L 4,410.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Candy Scrub & Mask

Skrab kremoz pastrues për të gjitha tipet e lëkurave 50 ml
2,050.00 L 1,640.00 L -20%
Shtoje në shportë

Filorga Scrub & Mask Reoxygenating Exfoliating Mask 55 ml

Maskë-skrub me veti eksfoljuese 55 ml
5,690.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Nutritive Scrub

Scrub i butë eksfoljues 200 ml
7,540.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Sugar Scrub

Skrub dhe ushqyes për trupin 200 ml
3,600.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping