info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germaine de Capuccini Perfect Forms Deep Nutrition

Çmimi:4,800.00 L 4,320.00 L -10%

Krem hidratues intensiv për trupin.
200 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM069
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Formuluar specifikisht për të riparuar dhe mbrojtur lëkurën e thatë dhe të dëmtuar nga dehidratimi, duke ofruar ndjesi komforti.
Përbërësit kryesorë të tij përfshijnë gjalpin shea, vajin e bajameve dhe vitaminën F, të cilat sigurojnë ushqim intensiv, hidratim dhe ndjesi të menjëhershme rehatie.
Efektiv në zonat veçanërisht të thata si bërrylat, gjunjët dhe thembrat.

Përdorimi

Masazhoni butësisht në një sasi të vogël në të gjithë trupin duke i kushtuar vëmendje të veçantë bërrylave, gjunjëve dhe thembrave.
Përdoreni pas dushit.
Mund të përdoret dy herë në ditë ose sipas nevojës.

Përbërësit

Aqua (Water), Isopropyl Palmitate, Lanolin Oil, Hydrogenated Polydecene, Pentylene Glycol, Glycerin, Triethylhexanoin, Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Myristyl Myristate, Dimethicone, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate,
Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Parfum (Fragrance), PEG-75 Stearate, Steareth- 20, Ceteth-20, Linoleic Acid, Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Stearic Acid, Palmitic Acid, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Linolenic Acid, PEG-40 Castor Oil, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Ethylhexylglycerin, Triethanolamine, Sodium Cetearyl Sulfate, Disodium EDTA, o- Cymen-5-ol, Phenoxyethanol.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping