info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germaine de Capuccini For Men Supreme Shave Shaving Cream

Çmimi:3,400.00 L 3,060.00 L -10%

Krem rroje për meshkujt.
125 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM005
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

125 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Supreme Shave nga Germaine de Capuccini është një krem ​​me teksturë të plotë, i krijuar posaçërisht për meshkujt me lëkurë të thatë ose delikate dhe mjekër të ashpër.
Hidraton dhe qetëson lëkurën, duke mos e lënë të irrituar.
Ideal edhe për lëkurën më të ndjeshme.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të lagur duke vendosur një sasi të vogël kremi në zonën që do të rruheni.
Pas rruajtjes, shpëlajeni fytyrën me ujë të ngrohtë.
Shpëlajenigjithashtu edhe briskun tërësisht me ujë të ngrohtë.

Përbërësit

Aqua (Water), Glycerin, PEG-12 Stearate, Glycereth-26, Stearic Acid, Tridecyl Trimellitate, Palmitic Acid, Hydrogenated Polydecene, Myristyl Myristate, Propylene Glycol, Acrylates Copolymer, Mica, Neopentyl Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Tridecyl Stearate, Lanolin Oil, Dimethicone, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Sodium Hyaluronate, Menthol, Triticum, Vulgare (Wheat) Germ Extract, Disodium Cocoamphodiacetate, Alcohol Denat, Triethanolamine, Hydroxyethylcellulose, EDTA, Sodium Lauryl Sulfate, o-Cymen-5-ol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ehtylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping