info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Eva Medival

Çmimi:1,690.00 L

Krem xhel qetësues i zonës intime nga irritimet për shkaqe jo-patologjike.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

,

Masa

50 ml

Suitable For

,

Përshkrimi

Krem xhel, i cili qetëson menjëherë zonën intime nga kruajtjet dhe djegiet e shkaktuara nga gjendje të zakonshme jo-patologjike si irritimet, alergjitë, inflamacioni ose infeksionet.

Indikimet:
Ndjenja e kruajtjes dhe djegies që mund të jetë pasojë e:
• të brendshme sintetike;
• rroba të ngushta;
• ushtrime fizike;
• djersitje intensive.

pH i përshtatshëm me zonën intime.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të konsiderueshme të Eva Medival në zonën intime.
Mund të përdoret 3-4 herë në ditë ose sipas nevojave individuale.

Përbërësit

Chamomile, aloe, calendula, mallow, panthenol and vitamin E extracts

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping