info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Entero Junior Vials

Çmimi:1,200.00 L

Suplement ushqimor me probiotikë për një florë intestinale të shëndetshme
Kuti x 8 flakonë

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

8 flakone

Suitable For

Përshkrimi

Entero Junior keshillohet për të normalizuar florën intestinale tek fëmijët.
Kombinon probiotikët me prebiotikët dhe vitaminat.
Entero Junior është një suplement ushqimor i nevojshëm në rastet e problematikave të traktit gastro-intestinal (si p.sh diarre, konstipacion, dëmtim i florës normale nga antibiotikët etj).

Entero Junior përmban derivatet te vajit të peshkut, prandaj përdorimi i tij duhet shmangur në rast alergjie ose mbindjeshmëre nga ndonjëri prej përbërësve.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 flakon në ditë, larg ushqimit.

Përbërësit

Lactobacillus acidophilus, Bacillus coagulans, Bi dobacterium infantis, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus thermophilus, Fructo-oligosaccharides, Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B6, Vitamin B12, Vitamin D3.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping