info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Sale!

Ducray Squanorm Shampoo Dry Dandruff

Çmimi:L1,950.00 L1,657.50 -15%

Shampo për flokë me zbokth të thatë

200 ml

Stock: In stock

SKU: DU042

Additional information

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Shampo që siguron veprim të shpejtë dhe të qëndrueshëm në kohë, në sajë të përbërësve specifikë aktivë kundër zbokthit. Pastron skalpin dhe flokët dhe e kthen lëkurën e kokës në gjëndje normale duke e hidratuar atë. Pa paraben.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, masazhohet dhe shpëlahet. Riaplikohet, lihet të veprojëpër rreth tre minuta, shpëlahet përsëri. Përdoret dy herë në javë për 6 javë.

Përbërësit

WATER AQUA , SODIUM LAURETH SULFATE, POLYSORBATE 2, DISTEARYL PHTHALIC ACID AMIDE, DECYL GLUCOSIDE, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, LAURYL BETAINE, UNDECYLENAMIDOPROPYL BETAINE, FRAGRANCE PARFUM , MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, SELENIUM SULFIDE, SODIUM SHALE OIL SULFONATE, SORBIC ACID