info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Sale!

Ducray Sensinol Shampoo

Çmimi:L1,950.00 L1,657.50 -15%

Shampo për skalp të ndjeshëm

200 ml

Stock: In stock

SKU: DU036

Additional information

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

Suitable For

, ,

Pershkrimi

Shampo e formuluar për të gjithë familjen.

Trajtim delikat, zbutës dhe qetësues edhe për skalpin më të ndjeshëm.

Formulim hipoalergjik që pastron skalpin duke respektuar fiziologjinë e tij.

Pa aromë, pa paraben, pa alkool, pa kolorantë.

Perdorimi

Aplikohet në flokë të lagur me masazh të lehtë dhe shpëlahet. Përsëritet aplikimi, lihet të veprojë 2-3 min dhe shpëlahet me ujë të bollshëm. Mund të përdoret çdo ditë të paktën 3 herë në javë .

Perberesit

WATER AQUA , SODIUM LAURETH SULFATE, ZINC COCETH SULFATE, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL , LAURETH-9 , COCO-GLUCOSIDE , 1,2-HEXANEDIOL , CAPRYLYL GLYCOL , CITRIC ACID , DISODIUM EDTA , HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE , SODIUM CHLORIDE , SODIUM HYDROXIDE