info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Sale!

Ducray Nutricerat Nutrition Mask

Çmimi:L2,500.00 L2,125.00 -15%

Maskë ushqyese për flokët e thatë, të ashpër e të dëmtuar

150 ml

Stock: In stock

SKU: DU034

Additional information

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm për flokët e thatë, të ashpër e të dëmtuar. I jep flokëve gjallëri, shkëlqim dhe ka veti riparuese.

Përdorimi

Aplikohet pas shampos, lihet për rreth 5 minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm. Përdorim 1-2 herë në javë.

Përbërësit

WATER AQUA ,ETHYLHEXYL PALMITATE,CETEARYL ALCOHOL,BEHENTRIMONIUM CHLORIDE,SHOREA ROBUSTA SEED BUTTER,BENZOIC ACID,C12-16 ALCOHOLS,CARAMEL,CETEARETH-33,FRAGRANCE PARFUM ,GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE,HYDROGENATED LECITHIN,ISOPROPYL ALCOHOL,LINALOOL,PALMITIC ACID,SALICYLIC ACID,SODIUM HYDROXIDE,SQUALANE,YELLOW 5 CI 19140 ,YELLOW 6 CI 15985