info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Ducray Anaphase Shampoo

Çmimi:L2,400.00

Shampo kundër rënies së flokëve

400 ml

Stock: In stock

Additional information

Masa

200ml, 400ml

Brand

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm për të shoqëruar trajtimet kundër rënies së flokëve.
Shton volumin e flokëve, u jep gjallëri dhe i forcon ato. Stimulon mikroqarkullimin e lëkurës së kokës dhe i jep bulbit të qimes elementët energjetikë të nevojshëm për metabolizmin e tyre.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, masazhohet dhe më pas shpëlahet. Riaplikohet, lihet të veprojë për 3 min dhe shpëlahet me ujë të bollshëm. Përdoret aq shpesh sa është e nevojshme.

Përbërësit

WATER (AQUA), SODIUM LAURETH SULFATE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, DISTEARYL PHTHALIC ACID AMIDE, POLYSORBATE 20, COCO-GLUCOSIDE, LAURYL BETAINE, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ALCOHOL, BIOTIN, CITRONELLOL, DMDM HYDANTOIN, FRAGRANCE (PARFUM), MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, METHYLISOTHIAZOLINONE, PANTHENOL, PANTOLACTONE, POLYQUATERNIUM-7, PYRIDOXINE HCL, RUSCUS ACULEATUS ROOT EXTRACT, SODIUM BENZOATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM POLYNAPHTHALENESULFONATE, TOCOPHERYL NICOTINATE, ZINC PYRITHIONE