info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

DR.Grandel EyeMake Up Remover Gel

Çmimi:L4,100.00

Xhel pastrues për zonën rreth syve
75 ml

Stock: Ka stok

SKU: DR.G016
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

Suitable For

,

Përshkrimi

Xhel larës i domosdoshëm për pastrimin e plotë të make-up-it në zonën rreth syve.
Përmban:
-pantenol, që rigjeneron, zbut dhe hidraton lëkurën sensitive rreth syve;
-lëndë tensiovepruese, që largojnë make-up-in dhe papastërtitë e tjera nga lëkura.
Delikat me lëkurën.

Përdorimi

Xheli aplikohet nëpërmjet një pambuku rreth zonën se syve.
Teprica largohet me një pambuk tjetër ose mund dhe të shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua (Water), Butylene Glycol, PEG-6 Caprylic/Capric Triglyceride, Decyl Glucoside, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Panthenol, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro