info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Dermedic Baby Sunbrella Sun Protection Cream SPF 50

Çmimi:2,245.00 L 1,796.00 L -20%

Përkujdesje shumë e lartë, mbrojtëse nga dielli për fytyrën. Për bebe dhe fëmijë, që nga dita e parë e lindjes.
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: DERMED065
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Mbron lipidet epidermale nga dëmtimet e rrezeve UV.
Tolerohet shkëlqyeshëm nga lëkura e ndjeshme e fëmijëve.
Përmban një prekursor të vitaminës D3, i cili nën ndikimin e rrezatimit UV, shndërrohet në vitaminë D3.
Hidraton intensivisht lëkurën, duke i lënë asaj ndjesi komforti.

Rezistent ndaj ujit.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikojeni në mënyrë uniforme në fytyrën e fëmijës të paktën 30 minuta përpara ekspozimit në diell.
Riaplikojeni vazhdimisht çdo 2 orë.

Përbërësit

Përbërësit aktivë: Complex of mineral filters, Aqua-proVita D3, Bisabolol, Flaxseed oil, Olive oil, Vitamin E, Natural Extract AP, Medilan, Glycerine, Thermal water

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso