info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Dermedic Baby Sunbrella Milk SPF 50+

Çmimi:4,346.00 L 3,476.80 L -20%

Spraj me faktor të lartë mbrojtës, formuluar për fytyrën dhe trupin. Për të rritur & fëmijë mbi 6 vjeç.
150 ml

Stock: Ka stok

SKU: DERMED066
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Skin Type

Specific For

,

Spf

Suitable For

,

Përshkrimi

Ofron mbrojtje shumë të lartë, efektive dhe afatgjatë kundër rrezatimit UVA, UVB, VL dhe IR – SPF 50+.
Parandalon fotodermatozat, djegiet nga dielli dhe diskolorimin e lëkurës.
Mbron ADN -në e qelizave të lëkurës.

Përmban një prekursor të vitaminës D3, i cili nën ndikimin e rrezatimit UV, shndërrohet në vitaminë D3.
Forcon barrierën mbrojtëse të lëkurës.
Tolerohet në mënyrë perfekte nga lëkura e ndjeshme e fëmijës.

Rezistent ndaj ujit.
Nuk përmban ngjyrues.
Teksturë jo ngjitëse.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikojeni në sasinë e duhur dhe njëtrajtësisht, 30 minuta përpara çdo ekspozimi në diell.
Riaplikojeni vazhdimisht çdo 2 orë.

Përbërësit

Përbërësit aktivë: Complex of mineral and chemical filters UVA + UVB + VL + IR, Aqua-proVita D3, Vitamin C and E, Glycerin, D-Panthenol

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso