info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Biorga Mycogel Foaming Cleansing gel

Çmimi:L1,650.00

Xhel shkumues, pastrues, antifungal për fytyrën, trupin dhe skalpin.

Stock: Out of stock

Additional information

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

,

Action

Suitable For

, ,