info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Bio Balance Super Serum Hyaluronic 3D

Çmimi:2,080.00 L

Serum anti rrudhë me acid hialuronik.
30 ml

Stock: S’ka stok

SKU: BIOB003
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Serum anti rrudhë me acid hialuronik.

Acidi hialuronik me 3 pesha të ndryshme molekulare, depërton në të gjitha shtresat e lëkurës duke i siguruar asaj hidratim të thellë.
Redukton shfaqjen e vijave të holla dhe rrudhave.
Përmirëson teksturën e lëkurës.
Rrit elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e lëkurës.

I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Pa parfum.
Pa konservantë.
Pa alkool.
Pa vaj.
Pa silikon.
Pa gluten.
Vegan.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë të pastër.
Lëreni të përthithet plotësisht dhe më pas aplikoni kremin e diellit/hidratuesin.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping