info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Avene Trixera Nutrition Extra-rich Cleansing Bar

Çmimi:L900.00

Pastrues i ngurtë pa përmbajtje sapuni për lëkurë të thatë 100 g

Stock: 7 in stock

Additional information

Brand

Formulation

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

, ,

Action

,

Përshkrimi

Formulim që pastron në mënyrë delikate, pa e tharë lëkurën. Ushqen dhe hidraton intensivisht lëkurën. Formon një shtresë mbrojtëse mbi lëkurë dhe ruan pH fiziologjik të saj.

I pasur me Avene Cold Cream, dyll bletësh dhe vajra mineralë, që zbusin, ushqejnë & hidratojnë lëkurën.

Me ujë termal Avene në përmbajtje që ushqen dhe qetëson irritimin.

I përshtatshëm për të gjithë familjen, bebe, fëmijë dhe të rritur.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të njomë dhe masazhohet derisa të formohet shkumë. Më pas shpëlahet me ujë të bollshëm dhe thahet.

Përbërësit

SODIUM COCOYL ISETHIONATE, STEARIC ACID, SODIUM LAURATE, SODIUM STEARATE, PARAFFIN, SODIUM MYRISTATE, WATER, FRAGRANCE, PEG-45 PALM KERNEL GLYCERIDES, AVÈNE THERMAL SPRING WATER, BEESWAX, BHT, C20-40 PARETH-10, CETYL ALCOHOL, CETYL PHOSPHATE, GLYCERYL STEARATE, METHYLPARABEN, MINERAL OIL, SODIUM HYDROXIDE, TITANIUM DIOXIDE, TRIETHANOLAMINE.