info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

AVENE TOLERANCE HYDRA-10 MOISTURIZING FLUID

Çmimi:2,900.00 L 1,885.00 L -35%

Hidratues biomimetik 48H* 100% me origjinë natyrale dhe me tolerancë të lartë, pa konservues apo parfum.
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Ky trajtim fytyre hidratues, 100% natyral dhe me tolerancë të lartë për lëkurë normale të kombinuar është i përshtatshëm për të rriturit, fëmijët dhe bebet(nga muaji i parë i jetës)ë. I pasur me acid hialuronik, formula e tij hidraton intensivisht lëkurën për 48H*. FluidiTOLERANCE HYDRA-10 promovon hidratimin natyral të lëkurës dhe rikthen rehatinë e saj të përditshme. Ruan ekuilibrin natyral të mikrobiomës së lëkurës falë formulës së tij të patentuar mimetike të lëkurës**. Tekstura e freskët dhe e lehtë e këtij fluidi , pa efekt yndyrues, siguron hidratim afatgjatë. Pompa Sterile Cosmetic® kundër ndotjes mbron në mënyrë të përsosur formulën e saj.

Pa parfum.
Pa konservues.
Me tolerancë të lartë.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në fytyrë, qafë dhe zonën rreth syve.

Përbërësit

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. GLYCERIN. MYRISTYL ALCOHOL. CITRUS LIMON (LEMON) PEEL POWDER (CITRUS LIMON PEEL POWDER). DIUTAN GUM. MYRISTYL GLUCOSIDE. SCLEROTIUM GUM. SODIUM HYALURONATE

100% përbërës me origjinë natyrale

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping