info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

AVENE TOLERANCE HYDRA-10 MOISTURIZING CREAM

Çmimi:2,900.00 L 1,885.00 L -35%

Hidratues biomimetik 48H* 100% me origjinë natyrale dhe me tolerancë të lartë, pa konservues apo parfum.
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Ky hidratues fytyre 100% natyral dhe me tolerancë të lartë për lëkurën e thatë dhe shumë të thatë të dehidratuar është i përshtatshëm për të rriturit, fëmijët dhe bebet. E pasur me acid hialuronik, formula e tij hidraton intensivisht lëkurën për 48H*. Kremi TOLERANCE HYDRA-10 promovon hidratimin natyral të lëkurës dhe kontribuon në komoditetin e saj të përditshëm. Ruan ekuilibrin natyral të mikrobiomës së lëkurës falë formulës së tij të patentuar mimetike **. Tekstura e rehatshme dhe ushqyese e këtij kremi të fytyrës për lëkurë të thatë, pa efekt yndyrues, siguron hidratim afatgjatë. Pompa Sterile Cosmetic® kundër ndotjes mbron në mënyrë të përsosur formulën e saj

Pa parfum.
Pa konservues.
Me tolerancë të lartë.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në fytyrë, qafë dhe zonën rreth syve.

Përbërësit

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. GLYCERIN. BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER (BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER). CETEARYL ALCOHOL. CETEARYL GLUCOSIDE. CITRUS LIMON (LEMON) PEEL POWDER (CITRUS LIMON PEEL POWDER). DIUTAN GUM. SCLEROTIUM GUM. SODIUM HYALURONATE

100% përbërës me origjinë natyrale

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping